Paremkite mus

Statistiškai Lietuvoje per metus gimsta 1-2 mergaitės su Rett‘o sindromu, tačiau dėl labai reto ligos pobūdžio ir panašumo į kai kuriuos kitus sutrikimus, didelė dalis vaikų ir suaugusiųjų nesulaukia tikslios diagnozės. Mūsų bendruomenė labai maža todėl dalinimasis žiniomis ir bendras pagalbos būdų ieškojimas yra tiesiog gyvybiškai būtinas.

Be specifinių mergaičių poreikių rėmimo (kaip specifinės įrangos įsigijimas ar terapinės paslaugos), mums reikalingos lėšos žinių įgijimui bei sklaidai. Kasmet Europoje ir pasaulyje vyksta dideli renginiai (seminarai, konferencijos, kongresai) Rett’o sindromo tema, į kuriuos susirenka specialistai ir tėvai iš daugybės šalių. Kartais į šiuos renginius galima nuvykti ir kartu su sutrikimą turinčia mergaite bei gauti ne tik naujausių žinių apie ugdymą ir specifinių simptomų gydymą, bet ir individualiai pasikonsultuoti su aukščiausio lygio specialistais savo vaiko klausimu. Tačiau tokios išvykos biudžetas (dalyvio mokestis, kelionės, nakvynės, maitinimosi išlaidos), ypač vykstant su vaiku, tampa labai didelis. Remdami mūsų veiklą prisidėsite prie galimybės dalyvauti šiuose renginiuose ir parvežti į Lietuvą naujausias žinias, būtinas kokybiškam mūsų mergaičių ugdymui bei gydymui.

Siekiant užtikrinti, kad kiekvienas Jūsų paaukotas pinigėlis būtų panaudotas skaidriai, stengsimės maksimaliai informuoti apie vykdomus paramos projektus, surinktas ir panaudotas lėšas jiems įgyvendinti. Kasmetines mūsų veiklos ir finansines ataskaitas rasite skiltyje APIE FONDĄ -> VEIKLA

Paaukoti mūsų veiklai galite:

  • Tiesioginiu pavedimu į mūsų sąskaitą banke:
    Agotos labdaros ir paramos fondas
    Juridinio asmens kodas: 304090279
    Sąskaitos Nr. LT507044060008049810 (AB SEB bankas)
    Saskaitos Nr. LT623500010001875867 (Paysera LT)
  • Skirdami 1,2 procento nuo gyventojų pajamų mokesčio (GPM), užpildę VMI formą FR0512: Paramos gavėjo kodas: 304090279

Taip pat galite paremti mūsų veiklą tiesiog pasidalindami žiniomis su aplinkiniais, palaikydami ir suprasdami mūsų veiklą bei pasidalindami mūsų FB profilio žinutėmis. Jūsų moralinė parama mums yra ne mažiau svarbi, nei finansinė.