Naudingos nuorodos

Kiti geri informacijos šaltiniai yra pagrindinių Rett’o sindromo organizacijų interneto svetainės, kuriose pateikiama bendro pobūdžio informacija apie sutrikimą bei naujausios žinios tyrimų, priežiūros bei ugdymo srityje:

Rett Syndrome Europe – Skėtinė Europos Rett’o sindromo asociacijų organizacija. Svetainėje rasite informaciją apie Europoje vykstančius RS renginius, Europos šalių RS organizacijų kontaktinius duomenis, informaciją apie klinikinius tyrimus ir kt.

International Rett Syndrome Foundation – viena pagrindinių JAV Rett’o sindromo organizacijų. Svetainėje rasite gausią informaciją apie patį RS, patarimus prižiūrint ir ugdant vaikus su RS, informaciją apie vykstančius klinikinius tyrimus ir kt.

Rett University – tai nuotolinio mokymosi bazė (JAV), kupina mokymosi programų tėvams ir specialistams įvairiomis temomis, didelį dėmesį skiriant vaikų su RS komunikacinių ir raštingumo gebėjimų ugdymui. Norintiems tobulintis jų siūlomuose mokymuose taip pat aktualu sekti Rett University Facebook paskyros naujienas, idant nepraleisti aktualių naujų webinar’ų.

Rett UK – JK organizacija, kurios svetainėje taip pat rasite pagrindinę informaciją apie Rett’o sindromą bei daug naudingos informacijos apie kasdienę priežiūrą bei ugdymą, komunikacinių gebėjimų lavinimą ir kt.

Reverse Rett – JAV ir JK organizacija, nukreipta į RS klinikinių tyrimų finansavimo sritį, tad čia rasite naujausią informaciją apie vykstančius klinikinius tyrimus, jų rezultatus ir perspektyvas.

Telethon Kids Institute – Australijos vaikų  retų ir sunkių ligų tyrimų institutas, kuriame Rett’o sindromas yra viena iš pagrindinių tyrimų sričių. Čia rasite ne tik bazinę informaciją apie RS, vykdomus pažangius tyrimus, patarimus tėvams, bet ir RS duomenų bazę su gausiu įrašų skaičiumi ir galimybe analizuoti RS fenotipą įvairiais kampais.